Franczyza ze stokrotka

 

 

 

 

Polscy przedsiębiorcy potrzebują profesjonalnego partnera,
który pomoże im prowadzić nowoczesny sklep. 

 

stokrotka franczyza supermarket 
to gotowe rozwiązanie !

 

 

 

 

 

 

 

Po ponad 20 latach własnych doświadczeń firma Stokrotka postanowiła podzielić się zgromadzoną wiedzą wychodząc na rynek z ofertą współpracy na bazie systemu franczyzowego.

Franczyza to sprawdzony system oparty na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyza zakłada przepływ know-how od Franczyzodawcy do Franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy,
a główną jej istotą jest udzielenie praw i licencji poprzez zawarcie umowy franczyzowej.

Franczyza pozwala na działanie w grupie wspólnych interesów dając wsparcie i możliwość korzystania
ze wszystkich sposobów zwiększania przychodów. Jednocześnie Franczyzobiorca zachowuje niezależność decyzyjną
w wielu sprawach związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Połączenie tych obu podejść pozwala ograniczać ryzyko niepowodzenia prowadzonej działalności gospodarczej. W oparciu o franczyzę z sukcesem rozwijają się biznesy sieciowe na całym świecie.

Założeniem firmy Stokrotka jest prowadzenie PARTNERSKIEGO SYSTEMU FRANCZYZOWEGO, polegającego na tym, że część placówek prowadzonych jest jako sklepy własne, a pozostałe prowadzą Franczyzobiorcy. Takie rozwiązanie pozwala na bieżące śledzenie efektywności biznesu i reagowanie na ciągle zmieniającą się sytuację rynkową. Oferujemy model franczyzy oparty na wzajemnym zaufaniu oraz bezpieczeństwie partnerów.

Franczyza ze Stokrotką stanowi swoistą dźwignię dla obu stron - Franczyzobiorcy i Franczyzodawcy. Dźwignia ta generuje obopólną korzyść: dla Franczyzodawcy to możliwość szybszej ekspansji marki i uruchamiania większej ilości punktów z logo Stokrotka w sprawdzonych lokalizacjach, zaś dla Franczyzobiorcy to możliwość przyłączenia się do dużej i nowoczesnej organizacji, z której zasobów właściciel każdej placówki franczyzowej może czerpać doświadczenie i wiedzę niezbędne do pracy na sukces swojego sklepu.

 

 


  • Poznaj Stokrotkę
  • Kariera
  • Konkursy i akcje
  • Logowanie/Rejestracja
  • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
  • Nieruchomości
  • Franczyza
  • Współpraca
  • Aktualności
  • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?