nagłówek stokrotka - doświadczony detalista

 

Stokrotka Sp. z o.o. to spółka z polskim kapitałem i bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Emperia. Koordynatorem Grupy jest Emperia Holding S.A., od 12 lat spółka publiczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Emperia Holding S.A. wyznacza strategię działania i monitoruje realizację celów przez spółki Grupy Kapitałowej Emperia. 

 

Stokrotka Sp. z o.o. jest polską firmą działająca od 1994 roku na rynku handlu detalicznego, specjalizująca się 
w prowadzeniu własnych sklepów w formacie supermarket na terenie całego kraju.

 

Posiadamy obecnie ponad 240 sklepów własnych, które codziennie oferują Klientom bogatą ofertę asortymentową,
a dzięki unikalnej strategii promocyjnej budują pozytywny wizerunek ogólnopolskiej marki. Typowa powierzchnia handlowa Stokrotki wynosi od 400 do 800 m², w zależności od zapotrzebowania i warunków rynkowych, aczkolwiek w sieci funkcjonują również rentowne sklepy o powierzchni znacznie mniejszej, jak i większej.  W ofercie wszystkich supermarketów znajdziemy kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych, tworzących bogaty wybór mięs i wędlin, owoców i warzyw, artykułów gospodarstwa domowego, alkoholi i win z całego świata oraz bardzo szeroką ofertę produktów FMCG. 
W Stokrotkach dostępne są też produkty lokalne od regionalnych dostawców. 

 

O nas 1

 

 

Ukoronowaniem dotychczasowej pracy spółki było otrzymanie przez Stokrotkę w 2010 roku prestiżowej nagrody "Złoty Laur Konsumenta" w kategorii "Krajowa Sieć Supermarketów", a w 2013 roku odznaczenia „Gwiazda Jakości Obsługi”. Nagrody te są dla nas o tyle ważne, że odzwierciedlają wartości, jakie przyświecają nam w codziennej pracy - najwyższy standard i jakość obsługi dla naszych Klientów. 

Stokrotka nie spoczęła jednak na laurach – ostatni rok zaowocował przeobrażeniem sklepów, tak by były one jeszcze bardziej przyjazne i funkcjonalne dla naszych Klientów. Wprowadzone zmiany sprawiły, że sieć postrzegana jest jako duża, nowoczesna organizacja. 

Zgodnie z hasłem „Stokrotka - zakupy jak z płatka” codziennie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych Klientów.

   

 


  • Poznaj Stokrotkę
  • Kariera
  • Konkursy i akcje
  • Logowanie/Rejestracja
  • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
  • Nieruchomości
  • Franczyza
  • Współpraca
  • Aktualności
  • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?