plakat on new newStokrotka to wiele dróg rozwoju, a więc i wiele możliwości zatrudnienia. Skala naszego działania, jej zakres i różnorodność sprawiają, że także kandydaci  z orzeczoną niepełnosprawnością, bez problemu znajdą interesujący ich obszar, w którym mogą realizować swoje ambicje zawodowe. Aktywnie współpracujemy  z organizacjami wspierającymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Z satysfakcją obserwujemy, jak kolejne osoby niepełnosprawne dołączają do naszego zespołu.

 

Wszyscy nasi pracownicy, bez względu na sprawność, są dla nas równi w pracy. Prowadzimy wewnątrz firmową kampanię pod hasłem „W różny sposób niepełnosprawni - równi i sprawni w pracy”, która ma pokazać naszym pracownikom jak wiele jest odcieni niepełnosprawności oraz zaprezentować im politykę równości w zatrudnieniu.

 

 

 Współpracujemy z organizacjami wspierającymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

 

Ze względu na ogólnopolski charakter naszej firmy oraz rozbudowaną sieć supermarketów, jesteśmy zainteresowani współpracą z organizacjami z całej Polski. Organizacje wspierające zatrudnianie osób niepełnosprawnych zainteresowane współpracą w tym zakresie  prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, e-mail: praca@stokrotka.pl

 

 

  • Poznaj Stokrotkę
  • Kariera
  • Konkursy i akcje
  • Logowanie/Rejestracja
  • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
  • Nieruchomości
  • Franczyza
  • Współpraca
  • Aktualności
  • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?