2B7B0028

Odpowiedzialność społeczna 

odgrywa ważną rolę w polityce naszej firmy.

 

Zatrudniamy ponad 8000 Pracowników w całej Polsce. Każdy z nich ma rodziny, przyjaciół, własne zainteresowania, zajęcia po pracy. Wiele osób udziela się charytatywnie w swoim otoczeniu. Stokrotka chce być odpowiedzialnym pracodawcą a także partnerem i wsparciem dla społeczności lokalnych w całym kraju.

 

Dowiedz się, co w zakresie odpowiedzialności społecznej robi Stokrotka!

 

Stokrotka Pomaga rozwiń

Konkurs dla Pracowników "Stokrotka Pomaga" to konkurs na projekt wolontariacki w potrzebującej społeczności lokalnej. Laureaci otrzymują do 2 000 zł., 1 dzień wolnego oraz ubezpieczenie NNW na realizację projektu wolontariackiego swojego pomysłu. Co roku w działania angażuję się kilkudziesięciu wolontariuszy!

 logo

 

 

 

 1 (5) 1 (4) 1 (3)

 

 

 

 

1 (2) 1 (1) 1

       

Ekologia rozwiń

2B7B0018Ochrona środowiska jest jednym z największych cywilizacyjnych wyzwań XXI wieku. Globalne problemy mogą zostać rozwiązane jedynie, gdy wszyscy zaangażujemy się w działania.

 

Stokrotka zatrudnia 7500 Pracowników w 240 sklepach, 10 magazynach, Centrali. Codziennie odwiedza nas tysiące Klientów. Wśród takiej liczby osób i w tak wielu miejscach wdrażamy podstawowe działania proekologiczne:

 

 

 

 • zbieramy plastikowe nakrętki, jednocześnie wspierając akcje charytatywne
 • gromadzimy zużyte baterie, oddając je potem do bezpiecznej utylizacji
 • zapewniamy biodegradowalne siatki
 • oszczędzamy światło - dzięki energooszczędnym żarówkom i edukacji Pracowników
 • segregujemy śmieci

 

Prosty Pomysł - Duże Korzyści rozwiń

logoComiesięczna akcja dla Pracowników PROSTY POMYSŁ - DUŻE KORZYŚCI polega na tym, że szukamy PROSTYCH pomysłów, które usprawnią w dziale lub obszarze i ulepszą naszą codzienną stokrotkową działalność!

 

 

Wystarctalonyzy wnikliwie obserwować swoje otoczenie a pomysły same przychodzą do głowy. Kto, jeśli nie sam Pracownik, wie najlepiej jak ułatwić sobie wykonywanie zadań i jednocześnie zwiększyć efektywność?

 

U nas każdy może wygrać co miesiąc. W każdym miesiącu udział w akcji bierze kilkadziesiąt osób!

 

 

 

Dla najprostszych pomysłów przygotowaliśmy specjalne nagrody - talony na zakupy w Stokrotce!

Dzięki naszym Pracownikom firma ciągle się rozwija.

 

Akcje oddawania krwi rozwiń

Nasi Pracownicy co roku biorą udział w zorganizowanej akcji oddawania krwi. Wielu z nich jest regularnymi Honorowymi Krwiodawcami. Jesteśmy z nich dumni i wspieramy taką postawę!

   

Mammobusy rozwiń

Stokrotka włącza się w akcję profilaktyki raka piersi. Przy naszych supermarketach w całej Polsce często można zobaczyć mammobusy, w których wykonywane są specjalistyczne badania. 

Mammobus przy Stokrotce

Zbiórki karmy dla zwierząt rozwiń

zbiórka karmyStokrotka zaangażowana społecznie, czyli "Puszka dla głodnego brzuszka"!

Nasza firma postanowiła zaangażować się w pomoc zwierzakom. W wielu supermarketach sieci cykliczne będą organizowane zbiórki karmy dla psów i kotów ze schronisk, które zadeklarują chęć współpracy ze Stokrotką.

Hasłem przyświecającym tej akcji jest „Puszka dla głodnego brzuszka”. Chcemy zwrócić uwagę swoich Klientów na kłopoty z jakimi borykają się na co dzień polskie schroniska dla czworonogów: przepełnienie i brak wystarczających środków pozwalających na zaspokajanie potrzeb zwierząt. Dlatego świetną okazją do wsparcia konkretnej, najbliższej Klientom placówki jest przekazanie pożywienia dla bezdomnych czworonogów podczas swoich codziennych zakupów. Gest nie wymagający wysiłku, a jakże ważny dla zwierząt pozbawionych możliwości mieszkania z kochającymi i dbających o nich właścicielami.

Wszystkich gorąco zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji na rzecz schroniska z ich najbliższej okolicy. Okażmy serce porzuconym i potrzebującym pomocy czworonogom.

Pomoc po stokroć wspólnie z PCK rozwiń

STOKROTKA_ZBIORKA_W dniach od 12 do 14 września 2014 we wszystkich sklepach Stokrotka w całej Polsce odbyła się zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin pod nazwą "Wyprawka dla żaka PCK ze Stokrotką". Organizatorem zbiórki jest Polski Czerwony Krzyż.

Każdy, odwiedzający w tych dniach Stokrotkę mógł dołączyć się do akcji przekazując wybrane artykuły przy okazji swoich codziennych zakupów.

 

Co zbieraliśmy? Przybory szkolne: długopisy, kredki świecowe, pastele, kredki ołówkowe, farby plakatowe, akwarele, ołówki , piórniki, gumki do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, bloki kolorowe, zeszyty, flamastry, kleje, pędzelki, plastelinę, linijki, ekierki, cyrkle, kątomierze, nożyczki, plecaki, worki na obuwie, kubki, książki etc.

Dla kogo? Dla podopiecznych PCK, dzieci z rodzin o niskim statusie materialnym. Takich, które nie zawsze spełniają warunki umożliwiające uzyskanie pomocy finansowej z opieki społecznej. Wtedy pomoc od Polskiego Czerwonego Krzyża jest jedyną, którą uzyskują.

 "Wyprawka dla żaka" jest autorską kampanią Polskiego Czerwonego Krzyża, zorganizowaną po raz pierwszy w Łodzi w 2000 roku. Celem kampanii jest wyposażenie potrzebujących dzieci w wyprawki szkolne. Przez siedem lat trwania akcji, dzięki Państwa hojności PCK przygotował ponad 65 000 wyprawek o wartości 3 milionów złotych.

 W tym roku po raz pierwszy do akcji dołączyła sieć Stokrotka posiadająca ponad 240 sklepów. Dzięki naszemu społecznemu zaangażowaniu, PCK ma nadzieję przygotować w tym roku jeszcze większą liczbę wyprawek szkolnych.

 - Jesteśmy najstarszą organizacją humanitarną w Polsce. 95 lat tradycji i zaufania społecznego zobowiązuje. Stąd do naszej działalności staramy się angażować solidnych i godnych zaufania partnerów. Do takich należy sieć sklepów Stokrotka. Potwierdza to jej dotychczasowe zaangażowanie w przygotowanie akcji. – mówi Jerzy Zaborowski – Dyrektor Generalny Polskiego Czerwonego Krzyża.

Sieć Stokrotka oprócz udostępnienia Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi miejsc do przeprowadzenia zbiórki, czynnie wspiera całą akcję. Dzięki jej zaangażowaniu inicjatywa zostanie wsparta wieloma nośnikami np. w sklepach pojawiły się plakaty oraz informacje na wyświetlaczach LCD. Akcja jest obecna także na stronie internetowej www.stokrotka.pl i w gazetce sieci. Wszyscy pracownicy są również gorąco zachęcani do włączenia się w zbiórkę.

Pasjonaci Stokrotki rozwiń

Stokrotka wspiera work-life balance. Cenimy pasję w pracy i w życiu prywatnym.

 

Ludzie z pasją to energia, ambicja i rozwój.

 

Znaleźliśmy sposób, by pobudzać i wspierać naszych Pracowników. To program PASJONACI STOKROTKI.

 

Na czym polega?

Pracownicy zgłaszają swoje pomysły związane z rozwojem ich pasji, np. kurs turystyki zimowej, który pomoże im zrealizować marzenie zimowego wejścia na 3-tysięcznik w Alpach albo zakup nowych opon do roweru, co umożliwi wzięcie udziału w triathlonie. Każdy ma szanse zrealizować swoje marzenia przy wsparciu firmy.

 

Można mieć pasję w pracy i poza nią? Można i to się nie wyklucza! W końcu jesteśmy PASJONATAMI STOKROTKI!

 

pasjonaci

 • Poznaj Stokrotkę
 • Kariera
 • Konkursy i akcje
 • Logowanie/Rejestracja
 • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
 • Nieruchomości
 • Franczyza
 • Współpraca
 • Aktualności
 • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?