Galeria Stokrotka zaprasza na wakacyjny piknik rodzinny. W najbliższą sobotę mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli spróbować swoich sił w sportowych rywalizacjach. Odbędą się także gry i zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy z nagrodami.
 
Sportowe emocje zapewnią zawody na ringu gladiatorów oraz ćwiczenia na ergometrze, maszynie, na której trenują wioślarze. Na parkingu Galerii Stokrotka stanie dmuchana zjeżdżalnia gigant dla dzieci. W specjalnie przygotowanym ogródku animatorzy przeprowadzą zabawy ruchowe i gry dla najmłodszych.
 
Na pokazach ratownictwa medycznego, organizowanych przez Cosmedice, uczestnicy pikniku dowiedzą się jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku. Pod okiem instruktora będzie można przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy. Dodatkowo specjaliści z Cosmedici przeprowadzą bezpłatne profesjonalne badania skóry oraz pomiar ciśnienia. W salonie optycznym będzie można wykonać bezpłatne komputerowe badania wzroku.
 
 
Po intensywnych treningach można skusić się na porcje ciasta z cukierni, które będą do wygrania w piknikowych konkursach. Do zdobycia są również talony na zakupy w supermarkecie Stokrotka oraz liczne sportowe nagrody. Z kolei sklepy Galerii przygotowały atrakcyjne promocje cenowe. 
 
Piknik rodzinny odbędzie się w sobotę, 29 czerwca na parkingu Galerii Stokrotka w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon, przy ul. Gen. W. Bortnowskiego 12. Start o godzinie 10.00. 
 
Galeria Stokrotka przy ul. Gen. W. Bortnowskiego 12 w bydgoskiej dzielnicy Fordon ma ponad 2.500 m2 powierzchni. Działa w nim supermarket Stokrotka oraz inne placówki handlowo-usługowe, w tym sklep sieci Pepco, Cosmedica, kwiaciarnia, salon fryzjerski, cukiernia, biuro podróży oraz sklep z wyposażeniem wnętrz. Przed obiektem znajduje się parking dla 90 aut.