Rodzinny Festyn w Bydgoszczy

Galeria Stokrotka w Bydgoszczy zaprasza na wielki RODZINNY FESTYN. Już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia, mieszkańcy nie tylko osiedla Fordon, ale całego miasta, z pompą będą mogli pożegnać tegoroczne wakacje!

Więcej

Sportowe wakacje z Galerią Stokrotka

Galeria Stokrotka zaprasza na wakacyjny piknik rodzinny. W sobotę, 29 czerwca, mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli spróbować swoich sił w sportowych rywalizacjach. Odbędą się także gry i zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy z nagrodami.

Więcej

Piknik rodzinny w Opolu Lubelskim

W niedzielę, 7 kwietnia Galeria Stokrotka zaproponuje mieszkańcom Opola Lubelskiego szereg atrakcji i promocji. Klienci będą mogli wziąć udział w konkursie dojenia sztucznej krowy, najmłodsi skorzystają z licznych gier, zabaw i animacji, a w sklepach Galerii pojawią się wiosenne rabaty. Dodatkowo supermarket Stokrotka rozda talony na zakupy.

Więcej

Eko akcja w Galerii Stokrotka w Bydgoszczy

W sobotę, 23 marca mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli bezpłatnie oddać zużyty sprzęt RTV i AGD. Za elektrośmieci organizatorzy wręczą wiosenne sadzonki kwiatów. Z kolei najmłodsi, poprzez zabawę, nauczą się jak chronić środowisko i segregować odpady.

Więcej