W 2009 roku do Stokrotki dołączyło 11 supermarketów Centrum i 3 supermarkety Alfa, łącznie w tym roku przybyło w sieci około 30 nowych obiektów. Rok później Stokrotka została doceniona wyróżnieniem Złoty Laur Konsumenta w kategorii Krajowa Sieć Supermarketów za poziom usług, jaki oferuje swoim Klientom. W tym roku sieć powiększyła się o kolejnych 20 nowych Stokrotek, a w ciągu dwóch kolejnych lat o ponad 20 nowych placówek.

 

 

 Nagrody Stokrotka

 

 

Rok 2013 był rokiem dużych zmian w sieci. Jednym z najważniejszych wydarzeń było uruchomienie 1 lipca własnej sieci logistycznej z centrum dystrybucji w Teresinie koło Warszawy oraz dziewięcioma magazynami regionalnymi zlokalizowanymi na terenie całego kraju, której zadaniem jest zaopatrywanie w towar supermarketów i marketów Stokrotka. Wydarzenie to przełożyło się na znaczną poprawę konkurencyjności całej sieci Stokrotka poprzez zwiększenie szerokości asortymentu w kategorii produktów „świeżych”, podwyższenie dostępności towarów w sklepach dla klientów oraz jeszcze wyższy poziom jakości produktów dzięki monitorowaniu ich na każdym etapie łańcucha dostaw.

 

 

Sklep stokrotka

 

 

Rok 2013 zaowocował także opracowaniem i wdrożeniem nowego konceptu supermarketu Stokrotka, którego znakiem rozpoznawczym, oprócz nowego logo, jest oferta asortymentowa dopasowana do potrzeb lokalnego klienta poprzez szczególny nacisk kładziony na świeże produkty wysokiej jakości: owoce, warzywa, mięsa i wędliny, pieczywo od lokalnych dostawców oraz rozszerzenie asortymentu o produkty gotowe do spożycia i poddane wstępnej obróbce kulinarnej. Uruchomienie pierwszego sklepu według nowego standardu miało miejsce w październiku 2013 w Dąbrowicy koło Lublina. Te nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne są obecnie sukcesywnie wdrażane w całej sieci.

 

 

dąbrowica

 

 

W minionym roku zapadła strategiczna dla Grupy Kapitałowej Emperia decyzja o rozwoju sieci Stokrotka w oparciu o opracowane rozwiązanie franczyzowe. W ostatnim kwartale 2013 sieć uruchomiła pierwszą placówkę testową, zaś w kwietniu br. zaprezentowała ofertę współpracy dającą polskim przedsiębiorcom możliwość rozpoczęcia własnego biznesu pod uznaną na polskim rynku i nowoczesną marką „Stokrotka”. Program „Franczyza Supermarket Stokrotka” zapewnia sprawny i rozbudowany system logistyczny, nieustanną pomoc zespołu specjalistów, kompleksowe wsparcie marketingowe i operacyjne, a także dostęp do sprawdzonej listy dostawców oferujących korzystne warunki handlowe.

Stokrotka nieustannie koncentruje swe wysiłki na dopasowywaniu się do oczekiwań swoich Klientów. Dzięki sprawnie działającej logistyce i nowemu konceptowi sklepu, buduje również swoją przewagę konkurencyjną. 20 lat ciężkiej i wytrwałej pracy doprowadziło nas do pozycji silnego podmiotu z rozpoznawalną marką, odpowiednim know-how detalicznym oraz sprawnym system logistycznym. Pozwala nam to na rozwój i aktywne konkurowanie z innymi podmiotami na trudnym polskim rynku detalicznym.

 

 

  • Poznaj Stokrotkę
  • Kariera
  • Konkursy i akcje
  • Logowanie/Rejestracja
  • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
  • Nieruchomości
  • Franczyza
  • Współpraca
  • Aktualności
  • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?