Dariusz Kalinowski
Prezes Zarządu

 

Kalinowski Dariusz_PW_42(1)

 

Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada stopień MBA European University Centre for Management Studiesin Switzerland. Rozpoczął współpracę z firmą blisko 10 lat temu. Dariusz Kalinowski jest Prezesem Zarządu spółki Emperia Holding S.A.

 

 

Cezary Baran
Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

 

 Baran Cezary_PW_15(1)

 

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Cezary Baran jednocześnie obejmuje funkcję Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora Gospodarki Pieniężnej w spółce Emperia Holding S.A.

 

 

Krzysztof Trojanowski
Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający Formatu Supermarket

 

 Trojanowski Krzysztof_PW_11(1)

 

Absolwent studiów z zakresu Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej oraz Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiada tytuł doktora Nauk Ekonomicznych. Z firmą współpracuje od 2004 r.

 

 

Renata Bronisz-Czyż
Członek Zarządu - Dyrektor Personalny

 

 Bronisz-Czyż Renata_PW_31_1(1)

 

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów Zarządzania Kadrami w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Warszawie. Pracę w Grupie Handlowej Emperia rozpoczęła w 1995 roku. Od początku odpowiada za kwestie personalne. Od 2003 roku pełni funkcję Dyrektora Personalnego Grupy Handlowej Emperia. Od kwietnia 2011 roku jest Członkiem Zarządu i Dyrektorem Personalnym Stokrotka Sp. z o.o.

 

Krzysztof Książek
Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający Formatu Franczyza i Market

 

 KrzysztofKsiazek07_2

 

Absolwent Wydziału Ekonomii UMCS w Lublinie oraz Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej. Ukończył Executive MBA w SGH w Warszawie we współpracy z University of Minnesota. Ze spółką Stokrotka współpracuje od 11 lat.

 

 

Mirosław Wawryszczuk
Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy

 

 m.wawryszczuk

 

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Lubelskiej. Z Grupą Kapitałową Emperia związany jest od 14 lat. Jako Członek Zarządu Stokrotki odpowiedzialny jest za obszar zakupów, sprzedaży i marketingu.

 

  • Poznaj Stokrotkę
  • Kariera
  • Konkursy i akcje
  • Logowanie/Rejestracja
  • Przepisy i porady

Poznaj Stokrotkę

Poznajmy się bliżej! Obecnie mamy ponad 370 sklepów i planujemy kolejne otwarcia. Jesteśmy po to, by wdrażać nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Ci komfortowe zakupy.

Więcej

Kariera

Oferujemy liczne drogi kariery w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w naszej centrali, logistyce i sklepach. Dołącz do nas i poczuj, jak to jest być częścią prawdziwego zespołu.

Więcej

Konkursy i akcje

Nie lubisz nudy? Konkursy i akcje organizowane przez nas z pewnością Cię przed nią uchronią. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Więcej

Logowanie/Rejestracja

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! Dzięki temu uzyskasz dostęp do oferty specjalnej, będziesz mógł zostawiać komentarze oraz wstawiać przepisy i porady.

Przepisy i porady

Wszyscy lubimy dzielić się dobrymi radami oraz sprawdzonymi przepisami. Zainspiruj się potrawami z różnych stron świata, a także poznaj wskazówki ułatwiające codzienne życie.

Więcej
  • Nieruchomości
  • Franczyza
  • Współpraca
  • Aktualności
  • Kontakt

Nieruchomości

Oferujemy wynajem i sprzedaż nieruchomości w wielu dogodnych lokalizacjach.
Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych gruntów
i lokali.

Więcej

Franczyza

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własny sklep? Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwijania Twojego biznesu w oparciu o nasze gotowe rozwiązania.

Więcej

Współpraca

Zależy Ci na budowaniu satysfakcjonujących relacji biznesowych? Dla producentów i dostawców mamy szereg dogodnych rozwiązań. Możesz się u nas reklamować albo dostarczać nam codziennie świeży towar.

Więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami w Stokrotce! Sprawdź gdzie ostatnio otworzyliśmy najnowszy sklep oraz jakie konkursy i akcje prowadzimy dla naszych Klientów.

Więcej

Kontakt

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które usprawnią rozwój naszej firmy. Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących kariery, nieruchomości czy franczyzy? Napisz, zadzwoń, czekamy!

Więcej
Chcesz jako pierwszy wiedzieć o promocjach?
Wyślij

Znajdź sklep

PRZEPISY

Sprawdź!

Oceń nową stronę

Wygląd graficzny serwisu:

Łatwość odnajdywania informacji:

Czytelność strony:

1. Czy znalazłeś wszystkie informacje, jakich poszukiwałeś??

2. Jak często odwiedzasz naszą stronę?