section divider

Aktualności

Stokrotka sfinalizowała transakcję przejęcia lokalnej sieci sklepów, działającej w województwie mazowieckim. W związku z tym lista jej placówek powiększyła się o 13 nowych lokalizacji. W przejętych sklepach rozpoczyna się teraz proces ich dopasowania do działalności pod szyldem Stokrotki.

 

Po spełnieniu warunków określonych w zawartej umowie, w tym uzyskaniu zgody UOKiK Stokrotka powiększyła się o 13 nowych sklepów w województwie mazowieckim.

 

Cieszy nas szybki proces dołączania kolejnych sklepów do naszej sieci. Nowe lokalizacje pozwolą nam wzmocnić naszą markę w województwie mazowieckim i dotrzeć do nowych klientów. Teraz przystępujemy do procesu rebrandingu, czyli przystosowania placówek do standardów obowiązujących w naszej firmie. Kolejnym krokiem będzie otwarcie sklepów pod nowym szyldem, z szeroką ofertą produktów w atrakcyjnych cenach, w której szczególny nacisk położony będzie na artykuły świeże, regionalne oraz produkty marek własnych – mówi Arūnas Zimnickas, Dyrektor Zarządzający, Prezes Zarządu Stokrotki.

 

Lokalizacje nowych placówek to: Belsk Duży, Błędów, Głowaczów, Grabów nad Pilicą, Jasieniec, Łaskarzew, Maciejowice, Magnuszew, Mogielnica, Osieck, Sobienie-Jeziory, Sobolew oraz Wilga.

 

Dzięki rozwojowi organicznemu i przejęciom Stokrotka kontynuuje szybkie tempo zwiększania liczby stacjonarnych sklepów. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku sfinalizowała transakcję przejęcia innej lokalnej sieci w województwie mazowieckim. Placówki zlokalizowane są w Otwocku, Karczewie, Ząbkach, Józefowie i Kołbieli.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności