section divider

Aktualności

20 zł w Stokrotce na majówkę!

20zl-newsletter-standard.jpg
20-zl-podstrona-na-www.jpg

Stokrotka rozpoczyna nową akcję promocyjną tuż przed startem długiego weekendu majowego. W tej sieci sklepów już od czwartku, 25 kwietnia, będzie można zgarnąć 20 zł na kolejne zakupy z aplikacją Nasza Stokrotka. Przygotowania do majówki w Stokrotce będą więc miały miejsce pod hasłem „tanio tutaj jest”.

 

Zgarnąć 20 zł na kolejne zakupy w Stokrotce będzie można od 25 do 28 kwietnia. Żeby tak się stało, trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł, korzystając z aplikacji Nasza Stokrotka. Otrzymany kupon będzie można zrealizować od 30 kwietnia do 4 maja, robiąc zakupy za minimum 100 zł i skanując aplikację Nasza Stokrotka. W nowej akcji promocyjnej obowiązuje limit jeden kupon na aplikację. Szczegóły zawarte zostały w regulaminie dostępnym na stronie www.stokrotka.pl.

 

Przed długim weekendem w Stokrotce dostępnych będzie także wiele specjalnie przygotowanych na tę okazję promocji. Nie zabraknie bogatej oferty produktów z lady na grilla, przekąsek, napojów, a także Stokrotkowego wyzwania, w którym można otrzymać węgiel lub brykiet Top Grill 2 kg za 1 zł. W tej promocji, żeby odebrać produkt, wystarczy cztery razy zrobić zakupy z Naszą Stokrotką, każde za minimum 49 zł. Akcja potrwa do 30 kwietnia. Każdego dnia można zdobyć jeden z czterech potrzebnych znaczków, które naliczane są w aplikacji Nasza Stokrotka. Tam też znajdują się szczegóły i regulamin akcji.

 

Ofertę, którą Stokrotka przygotowała dla klientów na weekend majowy, sprawdzić można w gazetce promocyjnej znajdującej się w sklepach, aplikacji Nasza Stokrotka i na stronie internetowej www.stokrotka.pl/oferta/gazetki-promocyjne/.


Powrót