section divider

Aktualności

Buongiorno! W Stokrotce już dostępne tradycyjne włoskie specjały

 

27 października ruszyła pierwsza w historii Stokrotki akcja z produktami wybranej kuchni świata. Nazwa najnowszej promocji to „Włochy od kuchni”. W czasie jej trwania klienci będą mogli skorzystać z oferty najsmaczniejszych serów, sosów, makaronów, deserów i różnego rodzaju dodatków pochodzących z kuchni Półwyspu Apenińskiego.

 

Oferta pozwalająca „Odkryć w Stokrotce włoskie smaki” obowiązuje w Supermarketach sieci od 27 października do 16 listopada. W tym czasie będzie można spróbować wielu charakterystycznych dla włoskiej kuchni produktów. Robiąc zakupy w Stokrotce, można wybierać spośród szerokiej oferty makaronów. W asortymencie są nie tylko popularne warianty takie jak tagliatelle, ale także mniej znane maccheroni, bavette czy capellini. Na klientów czekają również lubiane dania gotowe, w tym gnocchi, tortellini oraz tortelloni. Kolejnymi specjałami, z których słyną Włochy, są sery i wędliny. Ich także nie mogło zabraknąć w ofercie. Mozzarella, ricotta, ale także ser stracchino czy provolone z pewnością zainteresują klientów Stokrotki.

 

Kuchnia włoska nie istniałaby oczywiście bez pomidorów, które w najnowszym asortymencie sieci znajdziemy pod różnymi postaciami, m.in. passaty, pomidorów w puszce czy gotowego sosu. Przydadzą się one do przyrządzenia domowej pizzy. Podobnie jak dostępne dodatki, np. kapary, suszone pomidory czy karczochy. Przygotowując ofertę, Stokrotka nie zapomniała również o miłośnikach słodkości – tiramisu czy włoskiej babki, a także aromatycznych kaw i przekąsek, takich jak grissini czy crostini. Ponadto w sklepach będzie można kupić akcesoria kuchenne, które pomogą w przygotowaniu potraw charakterystycznych dla Półwyspu Apenińskiego m.in. formy, deski i noże do pizzy, kawiarki czy wykrawaczki do ravioli.

 

Szczegóły oferty sprawdzić można w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach, na stronie internetowej sieci i w aplikacji „Nasza Stokrotka”. Można w niej znaleźć również przepisy na dania kuchni włoskiej.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności