section divider

Aktualności

E-sklepy Stokrotki w kolejnych miastach w Polsce

 

Stokrotka rozwija swój sklep internetowy. Już od dziś, 23 lutego, zakupy w e-sklepie sieci można zrobić w kolejnych miastach. Właśnie dołączyły do nich Elbląg i Ełk. Tym samym z oferty Stokrotki online można skorzystać już w ponad 70 lokalizacjach.

 

Klienci robiący zakupy w sklepie internetowym Stokrotki mają dostęp do kilku tysięcy artykułów w atrakcyjnych cenach, co daje duże i różnorodne możliwości wyboru. Takie jak w sklepie stacjonarnym. W ofercie znajduje się między innymi szeroki asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady. Zakupy w sklepie internetowym Stokrotki w Elblągu i Ełku można zrobić w opcji z dostawą do wybranego miejsca lub z odbiorem osobistym w placówce stacjonarnej. W Elblągu zamówienie można odebrać w Stokrotce przy ulicy Grottgera 53, a w Ełku przy ulicy Bora-Komorowskiego 12.

 

– Stokrotka to firma, która dynamicznie się rozwija, również w segmencie zakupów online. Cieszymy się, że możemy także w ten sposób dotrzeć do szerszego grona klientów z naszą ofertą opartą na bogatym asortymencie, doskonałej jakości i świetnych promocjach. Dzięki nowym otwarciom coraz więcej osób może przekonać się, jak wygodnym i szybkim rozwiązaniem są zakupy spożywcze w naszym sklepie internetowym – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Zakupy na stronie www.sklep.stokrotka.pl można zrobić o dowolnej porze. Natomiast dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Dla zakupów powyżej 100 złotych koszt dostawy wynosi złotówkę.


Powrót