section divider

Aktualności

E-sklepy Stokrotki w Wielkopolsce i na Podkarpaciu

 

Już w ponad 70 miejscowościach można skorzystać z oferty e-sklepu Stokrotki. W ubiegłym miesiącu rozpoczęły działalność sklepy internetowe w Elblągu i Ełku. Od 16 marca klienci mogą robić zakupy online z dostawą również w Rzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim.

 

Chcemy być coraz bliżej naszych klientów z ofertą opartą na bogatym asortymencie, doskonałej jakości i świetnych promocjach. Dlatego konsekwentnie rozwijamy także nasze usługi na rynku e-commerce. Nowe lokalizacje e-sklepów to również odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy coraz częściej korzystają z możliwości szybkich i wygodnych zakupów spożywczych przez internet – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Zakupy w sklepie internetowym Stokrotki w Rzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim można zrobić w opcji z dostawą do wybranego miejsca lub z odbiorem osobistym w placówce stacjonarnej. W Rzeszowie zamówienie można odebrać w Stokrotce przy ulicy Krakowskiej 20, a w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy 60 Pułku Piechoty 16.

 

Podobnie jak w czasie tradycyjnych zakupów w sklepie internetowym Stokrotki klienci mają dostęp do kilku tysięcy artykułów w atrakcyjnych cenach, co daje duże i różnorodne możliwości wyboru. W ofercie znajduje się między innymi szeroki asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady.

 

Dostawy zakupów zrobionych na stronie www.sklep.stokrotka.pl realizowane są od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Dla zakupów powyżej 100 złotych koszt dostawy wynosi złotówkę.


Powrót