section divider

Aktualności

Szanowni Klienci,

 

W ostatnim czasie docierają do naszej spółki niepokojące informacje o rozsyłaniu fałszywych wiadomości email o nagrodach uzyskanych w konkursach rzekomo organizowanych przez STOKROTKĘ w postaci smartfonów.

 

Ze swojej strony ostrzegamy Państwa przed próbami wyłudzania w ten sposób informacji o klientach, próbami uzyskania dostępu do Państwa komputerów lub próbami wyłudzenia pieniędzy.

 

Zapewniamy, że nie doszło do żadnego wycieku danych z naszej bazy, a przestępcy rozsyłają te wiadomości na adresy uzyskane z innych źródeł niż nasza spółka.


Wyjaśniamy też, że o wszystkich akcjach promocyjnych organizowanych przez STOKROTKĘ zawsze informujemy na naszej stronie internetowej pod adresem www.stokrotka.pl lub na naszym oficjalnym profilu FB https://www.facebook.com/sklepy.stokrotka/

W tym miejscu mogą Państwo znaleźć zawsze aktualne i kompletne informacje o konkursach czy promocjach i zapoznać się z regulaminami tych akcji.

 

Uprzejmie prosimy, aby w przypadku otrzymania informacji akcjach promocyjnych STOKROTKI, w których konieczne jest otwarcie linka sprawdzili Państwo uprzednio wiarygodność takiej informacji poprzez odwiedzenie naszej strony internetowej lub skontaktowali się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

mail: bok@stokrotka.pl

tel. 502 004 112

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 - 16:00


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności