section divider

Aktualności

Nagrody dla Stokrotki

 

W całej Polsce zakupy można zrobić już w 860 sklepach Stokrotka. Sieć dynamicznie się rozwija i jest doceniana zarówno za dopasowanie sklepów i oferty do potrzeb klientów, jak i tempo wzrostu. Stokrotka otrzymała wyróżnienie Retail Champion - Recognition of Biggest Progress w konkursie, w którym nagrody przyznawane są sieciom przez klientów. Po raz kolejny Stokrotka znalazła się również w zaszczytnym gronie najlepszych firm Lubelszczyzny – regionu, z którego się wywodzi.

 

Stokrotka otrzymała wyróżnienie Retail Champion - Recognition of Biggest Progress za największy postęp w rankingu NPS oraz w kategorii Excellence in Technology. Badanie przeprowadzone przez firmę GfK Polonia miało za zadanie ocenę satysfakcji klientów w rozmaitych obszarach związanych z wizytą w sklepie i zakupami. Pytano m.in. o ofertę dostępnych produktów, ocenę wizyty zakupowej, powierzchni sklepowej, obsługi czy postrzeganie technologii sklepu, używanych aplikacji oraz zakupów online.

 

Ważne jest dla nas, że klienci doceniają wartości, które przyświecają nam od początku istnienia: bogaty asortyment, doskonałą jakość, świetne promocje oraz wygodę zakupów w sklepach znajdujących się po sąsiedzku. Cieszymy się, że jednocześnie bardzo dobrze oceniają oni nasze nowe rozwiązania – aplikację mobilną czy sklep internetowy. Satysfakcja klienta z zakupów jest podstawą naszego działania, więc to wyróżnienie traktujemy jako bardzo dobrą prognozę i potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku – mówi Krzysztof Trojanowski, członek zarządu i dyrektor operacyjny Stokrotki.

 

To nie jedyne wyróżnienie, jakie otrzymała ostatnio Stokrotka. Spółka od lat należy do największych firm w województwie lubelskim i co roku potwierdza swój dynamiczny rozwój zdobywanymi nagrodami. Stokrotka zajęła drugie miejsce w konkursie „Setka Kuriera Lubelskiego 2021”, nagradzającym liderów lubelskiej przedsiębiorczości. W tym roku firma znalazła się ponownie również w gronie Najlepszych Firm Lubelszczyzny w Rankingu Złota Setka 2021 organizowanym przez redakcję Dziennika Wschodniego. Zajęła trzecie miejsce w rankingu oraz pierwsze w kategoriach „Handel” i „Największy pracodawca”.

 

Dzisiaj jesteśmy jedną z czołowych sieci sklepów w kraju i konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku. Niezmiennie działamy jednak z Lublina. Dlatego cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najlepszych firm regionu. Stokrotkę tworzy ponad 11 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. Wspólnie tworzymy rozwiązania, dzięki którym na mapie całej Polski jest już 860 Stokrotek i każdego roku przybywa ich kolejnych 100. To dzięki wspólnym działaniom nasze sklepy odwiedza codziennie tak wielu klientów, a my nie zwalniamy tempa rozwoju – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki.


Powrót