section divider

Aktualności

Nowa funkcjonalność w aplikacji Nasza Stokrotka

 

Nasza Stokrotka zyskała nową funkcjonalność. W aplikacji można już przekazywać Płatki i Znaczki swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym. Wszystko po to, aby wspólnie móc szybciej zebrać liczbę potrzebną do odebrania wybranego produktu z akcji lojalnościowej lub skorzystania z atrakcyjnego kuponu rabatowego.

 

– Nasza Stokrotka powstała z myślą o możliwości robienia tańszych zakupów i ich łatwiejszego zaplanowania. Stale rozwijamy nasze rozwiązanie, proponując klientom atrakcyjne akcje promocyjne i dodając nowe, przydatne funkcjonalności. Wraz z uruchomieniem przelewów Płatków i Znaczków, oszczędzać można jeszcze więcej i szybciej – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Z aplikacji Stokrotki korzysta już ponad 1,5 miliona osób. W kwietniu tego roku na podstawie opinii użytkowników w Google Play i App Store Nasza Stokrotka ponownie została najlepiej ocenianą aplikacją wśród ogólnopolskich sieci spożywczych[1].

 

 

[1] Wynik uzyskany na podstawie ocen aplikacji lojalnościowych uśredniony dla Google Play i App Store w kwietniu 2023 r.

 

 


Powrót