section divider

Aktualności

Informujemy, że od poniedziałku, 6 kwietnia mieszkańcy Lublina mogą zrobić zakupy w Internecie i odebrać je w sklepie przy al. Spółdzielczości Pracy (Galeria Olimp). Nowa formuła sklepu ma zapewnić wygodę robienia zakupów oraz w czasie epidemii koronawirusa, zwiększyć bezpieczeństwo klientów.

 

- Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa, poprzez skrócenie czasu wizyt w sklepie, ograniczenie kolejek przed sklepami i kontaktów z innymi osobami. Sklep internetowy daje możliwość robienia zakupów o dowolnej porze. Obecnie oferujemy możliwość zakupu online wyselekcjonowanych, niezbędnych produktów. Sukcesywnie będziemy jednak rozszerzać asortyment  – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu Stokrotka sp. z o.o.

 

Zakupy online na stronie www.sklep.stokrotka.pl można robić przez całą dobę i odebrać je  w wybranym, dogodnym dla siebie terminie w supermarkecie Stokrotka w Galerii Olimp w Lublinie. Klient może zapłacić za zakupy w chwili  składania zamówienia lub przy jego odbiorze. Płatności można dokonać gotówką, bonami towarowymi, kartą płatniczą lub kredytową. Sklep wydaje zamówienia w specjalnie wydzielonej kasie, przygotowanej wyłącznie do obsługi zamówień internetowych – bez konieczności wchodzenia do sklepu. Warto także dodać, że Galeria Olimp dysponuje dużym parkingiem.

E-sklep i odbiór zakupów w sklepie przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie to pilotażowy program. Wkrótce podobna usługa będzie dostępna też w sklepach Stokrotki zlokalizowanych w innych miastach.


Powrót