section divider

Aktualności

Otworzyliśmy 800. sklep!

 

16 grudnia Stokrotka otworzyła 800. sklep. Jest nim supermarket w Sierpcu, na Mazowszu. Poza tym wyjątkowym otwarciem, dzisiaj uruchomionych zostało kolejnych 12 sklepów.

- Przede wszystkim czujemy dużą satysfakcję, że udaje nam się utrzymywać dynamiczne tempo rozwoju naszej sieci. Założyliśmy sobie, że w tym roku otworzymy kolejnych sto sklepów i wiemy, że zrealizujemy ten ambitny i wymagający plan. Utrzymanie tak szybkiego rozwoju organicznego naszej sieci niezbicie pokazuje naszą sprawność i elastyczność na każdym etapie procesu otwarcia nowych placówek. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsza trzynastka będzie dla nas szczęśliwa  – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Dzisiejsze otwarcie 800 sklepu miało bogatą oprawę. Były atrakcyjne degustacje i promocje. Supermarket zlokalizowany w Sierpcu, przy ul. Konstytucji 3 Maja ma powierzchnię ponad 660 mkw. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking na 90 miejsc.  Warto dodać, że supermarket ten posiada szereg proekologicznych rozwiązań w tym m.in. oświetlenie LED, odzysk ciepła z instalacji chłodniczej, klimatyzatory z pompami ciepła. Dzięki temu jest to obiekt energooszczędny, co przyczynia się do ochrony środowiska.

16 grudnia zostało łącznie otwartych 13 sklepów Stokrotki. Nowe punkty uruchomiono w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Koszalinie, Ciasnej, Ćmielowie, Drygałach, Krzeszowie, Księżpolu, Krzywdzie, Sitańcu i Wąwolnicy. Są to zarówno supermarkety jak i markety.


Powrót