section divider

Aktualności

Ponad 2 miliony nagród do wygrania w loterii Stokrotki

 

W Stokrotce ruszyła nowa akcja promocyjna. W Mistrzowskiej Loterii Stokrotki do wygrania są ponad 2 miliony nagród, w tym pięć kart o wartości 10 000 zł na roczne zakupy w sklepach sieci. Zbierać i odkrywać zdrapki można w aplikacji Nasza Stokrotka.

 

Zdrapki w Mistrzowskiej Loterii Stokrotki przyznawane będą do 18 grudnia br. W aplikacji otrzymać można trzy rodzaje zdrapek. Za każde 50 zł wydane w sklepach sieci klienci dostaną jedną „Zdrapkę za Zakupy”. W trakcie jednego dnia można otrzymać ich maksymalnie 10. W ramach loterii można również zwiększać swoją szansę na wygraną, zdobywając dodatkowe „Extra Zdrapki”. Dostępne są one za zakup specjalnie oznaczonych produktów. W aplikacji użytkownicy mogą również znaleźć darmowe „Zdrapki Codzienne”. Za wejście do Naszej Stokrotki dostaną oni jedną zdrapkę, aktywną do końca tego samego dnia.

 

Aplikacja Nasza Stokrotka powstała, żeby ułatwić naszym klientom robienie zakupów w korzystnej cenie. Dzięki obecnej akcji mogą oni nie tylko skorzystać ze specjalnych promocji, ale również wygrać atrakcyjne nagrody – informuje Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Nagrodą główną w loterii jest 5 kart pre-paid o wartości 10 000 zł na roczne zakupy w Stokrotce. Wygrać można także 10 kart pre-paid o wartości 5 000 zł i 100 kart pre-paid o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach sieci. Na uczestników loterii czeka również ponad 290 000 nagród rzeczowych do odebrania za 1 grosz każda oraz ponad 5 milionów Płatków.

 

Wszystkie nagrody z wyłączeniem kart pre-paid o wartości 10 000 zł można znaleźć w zdrapkach dostępnych w aplikacji Nasza Stokrotka. Nagroda główna będzie natomiast losowana raz w tygodniu spośród wszystkich „Zdrapek za Zakupy” i „Extra Zdrapek”. Losowania odbędą się w dniach: 24.11, 1.12, 8.12, 15.12, 19.12. 2022 r.

 

Organizatorem Mistrzowskiej Loterii Stokrotki jest Grzegrzółka & Ko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Szczegóły i regulamin loterii dostępne są w aplikacji Nasza Stokrotka, na stronie grzegrzolka.com oraz www.stokrotka.pl/loteria.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności