section divider

Aktualności

Stokrotka gotowa na wiosenne porządki w ogrodzie!

fiskars-stokrotka.jpg

Czekając na wiosnę i pierwsze cieplejsze dni, coraz więcej osób zaczyna planować wiosenne porządki, także te w ogrodzie. Dlatego w Stokrotce wystartowała nowa akcja z narzędziami ogrodowymi, w ramach której klienci mogą wymieniać otrzymywane w czasie zakupów znaczki na produkty dostępne w promocyjnych cenach.

 

Wysoka jakość, funkcjonalność i łatwość użytkowania narzędzi ogrodowych wpływa na komfort pracy i osiągane efekty. Dlatego w nowej akcji Stokrotki klienci mogą wybierać spośród produktów firmy Fiskars charakteryzujących się trwałością, wytrzymałością i uniwersalnym zastosowaniem. W Stokrotce dostępnych jest wiele najwyższej jakości narzędzi potrzebnych do wykonywania prac ogrodowych, takich jak szpadle, grabie, nożyce do żywopłotu i trawy, sekatory, motyczki, kultywatory, łopatki, siekiery, piły ogrodowe, czy podkładki pod kolana.

 

Promocja na produkty Fiskars potrwa w Stokrotce od 15 lutego do 22 maja 2024 r. Za każde wydane w czasie zakupów 40 zł klienci otrzymują jeden znaczek. Cztery naklejki umożliwiają zakup wybranego produktu Fiskars z rabatem 50%.

 

Więcej szczegółów dotyczących akcji i regulamin dostępne są na stronie www.stokrotka.pl. Informacje na temat oferty sprawdzić można również w gazetce promocyjnej znajdującej się w sklepach, na stronie internetowej sieci i w aplikacji Nasza Stokrotka.


Powrót