section divider

Aktualności

Stokrotka największym pracodawcą i firmą handlową

 

W całej Polsce zakupy można zrobić już w ponad 900 Stokrotkach. Sieć dynamicznie się rozwija i jest doceniana zarówno za dopasowanie sklepów i oferty do potrzeb klientów, jak i tempo wzrostu. Ostatnio została wyróżniona w rankingu Dziennika Wschodniego Najlepszych Firm Lubelszczyzny, czyli regionu, w którym firma ma swoją centralę.

 

Stokrotka znalazła się w gronie Najlepszych Firm Lubelszczyzny w Rankingu Złota Setka 2022 organizowanym przez redakcję Dziennika Wschodniego. Zajęła trzecie miejsce w głównym zestawieniu oraz pierwsze w kategoriach „Handel” i „Największy pracodawca”.

 

– Konsekwentnie budujemy pozycję Stokrotki na rynku, dzięki czemu dzisiaj jest ona jedną z czołowych sieci sklepów w kraju. Firma niezmiennie prowadzi swoją działalność z Lublina, skąd się wywodzi i gdzie ma siedzibę. Dlatego cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najlepszych firm regionu – podkreśla Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Stokrotkę tworzy ponad 12 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. To dzięki nim firma już od blisko 30 lat z sukcesem prowadzi działalność na polskim rynku handlowym, mając ponad 900 sklepów na terenie całego kraju.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności