section divider

Aktualności

Stokrotka największym pracodawcą w regionie!

Stokrotka od lat znajduje się w gronie największych firm województwa lubelskiego. W tym roku również potwierdziła swoje miejsce wśród liderów lubelskiej przedsiębiorczości. Firma zdobyła pierwsze miejsce w zestawieniu największych pracodawców w regionie w konkursie „Setka Kuriera”!


– Lublin jest domem dla naszej firmy. Tutaj znajduje się centrala Stokrotki. Lubelszczyzna jest też oczywiście ważnym miejscem naszego rozwoju. Pierwsza Stokrotka powstała przecież w Łęcznej. Lubelszczyzna pozostaje też miejscem, w którym znajduje się najwięcej naszych sklepów. Po blisko 30 latach działalności możemy powiedzieć, że jesteśmy trwale wpisani w wiele lokalnych społeczności. Stokrotka jest też oczywiście miejscem pracy dla ponad 12 tysięcy osób. W województwie lubelskim oprócz wielu sklepów i centrali znajduje się także centrum dystrybucji Stokrotki. Znajduje się więc tutaj każda ze strategicznych części naszej firmy – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki.

Stokrotkę tworzy ponad 12 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. To dzięki nim firma już od blisko 30 lat z sukcesem prowadzi działalność na polskim rynku handlowym, mając ponad 900 sklepów na terenie całego kraju.


Powrót