section divider

Aktualności

Stokrotka kolejny raz znalazła się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Ranking opracowany przez tygodnik „Wprost” nagrodził 50 firm, które oferują stabilne miejsce zatrudnienia. Stokrotka zajęła w zestawieniu wysokie 28. miejsce, polepszając swój zeszłoroczny wynik.

 

Naszym celem jako Stokrotki jest tworzenie dobrego, przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy, dlatego znalezienie się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce stanowi bardzo ważne wyróżnienie. Duże znaczenie ma dla nas również fakt, że Stokrotka została nagrodzona już po raz drugi, poprawiając swoją zeszłoroczną pozycję. W naszej sieci od początku opieramy współpracę na stabilnych warunkach zatrudnienia i umowie o pracę. Szczególną rolę przywiązujemy również do rozwoju pracowników, trwałych i pozytywnych relacji oraz zaufania. To są filary, które umożliwiają nam tworzenie dobrego miejsca pracy – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Stokrotka konsekwentnie inwestuje w budowanie wartościowego i bezpiecznego środowiska. Tworząc miejsce pracy jak najbardziej dopasowane do potrzeb pracowników, co roku organizuje badania satysfakcji, w których wszyscy pracownicy mogą wyrazić swoje opinie i zgłosić propozycje zmian. Na tej podstawie tworzony jest plan działań, mający na celu wdrożenie nowych, korzystnych rozwiązań. Stawiając na rozwój pracowników, Stokrotka organizuje liczne szkolenia, a także program rozwoju menadżerskiego pod nazwą Stokrotka Menadżer Express. W 2023 roku zrealizowana została jego 12. edycja.

 

Stokrotkę tworzy ponad 12 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. To dzięki nim firma już od 30 lat z sukcesem funkcjonuje na polskim rynku handlowym, mając blisko 1000 sklepów na terenie całego kraju. Ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce został przygotowany przez tygodnik „Wprost” na podstawie badania, którym objęto ponad pół tysiąca największych firm działających w Polsce.


Powrót