section divider

Aktualności

Stokrotka otwiera kolejny e-sklep w Gdańsku

 

Stokrotka rozwija swój sklep internetowy. Od 9 sierpnia zakupy w e-sklepie sieci można odebrać w kolejnej, trzeciej już lokalizacji w Gdańsku. Wraz z uruchomieniem nowego punktu udostępniona została również możliwość dostaw.

 

Klienci w sklepie internetowym Stokrotki mogą wygodnie i kompleksowo zrealizować swoją listę zakupów, wybierając spośród kilku tysięcy artykułów. W e-sklepie sieci znaleźć można m.in. szeroką ofertę produktów świeżych, takich jak owoce, warzywa, pieczywo oraz nabiał. W ofercie znajdują się również mięsa, wędliny, sery czy ryby dostępne zarówno w wersji paczkowanej, jak i z charakterystycznej dla Stokrotki lady. Oprócz artykułów spożywczych szybko i z wygodną dostawą można też kupić produkty dla zwierząt, chemię i kosmetyki oraz artykuły przemysłowe.

 

W Gdańsku zamówienia można odbierać tak jak dotychczas w Stokrotce przy ul. Niepołomickiej 32 oraz Pólnicy 9. Dodatkowy, trzeci punkt został uruchomiony przy al. Jana Pawła II 9. Klienci mogą już także korzystać z nowej usługi dowozu zakupów. Obszar dostaw obejmuje następujące dzielnice Gdańska: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Letnica, Nowy Port, Oliwa, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Strzyża, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

 

Zakupy online w Stokrotce można zrobić korzystając ze strony www.sklep.stokrotka.pl. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Dla zakupów powyżej 120 złotych dostawa jest darmowa. Poniżej tej kwoty jej koszt to 5 zł. Wartość minimalnego zamówienia wynosi 60 zł.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności