section divider

Aktualności

Stokrotka przywiezie zakupy do domu za darmo


Wystarczy zrobić zakupy powyżej 120 zł w sklepie internetowym Stokrotki, a zostaną one bezpłatnie dostarczone do wskazanego przez klienta miejsca. Dzięki nowej promocji zakupy spożywcze online stają się jeszcze korzystniejsze.


Klienci w sklepie internetowym Stokrotki mają dostęp do kilku tysięcy artykułów w atrakcyjnych cenach, co daje duże i różnorodne możliwości wyboru. Takie jak w sklepie stacjonarnym. W ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady. W asortymencie dostępne są również artykuły przemysłowe, dla zwierząt czy chemia i kosmetyki.

 

– Z oferty Stokrotki online można skorzystać już w ponad 70 miejscowościach w Polsce. To dowód na to, że zakupy spożywcze przez internet zyskują coraz więcej zwolenników. Teraz zarówno osoby przekonane do tej formy zakupów, jak i te chcące dopiero przetestować jej wygodę i szybkość mogą skorzystać z nowej opcji darmowej dostawy oferowanej przez Stokrotkę – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Dostawy zakupów zrobionych na stronie www.sklep.stokrotka.pl realizowane są od poniedziałku do soboty w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Oferta darmowej dostawy dostępna jest w Białymstoku, Bydgoszczy, Chojnicach, Elblągu, Ełku, Gdyni, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Kaliszu, Koszalinie, Legnicy, Lublinie, Łomży, Olsztynie, Opolu, Ostrołęce, Ostrowie Wielkopolskim, Płocku, Radomiu, Rzeszowie, Słupsku, Stalowej Woli, Suwałkach, Szczecinie, Świdnicy, Świdniku, Toruniu i Włocławku. W pozostałych lokalizacjach zakupy zrobione w sklepie internetowym można odebrać w wybranych placówkach stacjonarnych.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności