section divider

Aktualności

Stokrotka w gronie najlepszych pracodawców w Polsce

 

Stokrotka należy do najlepszych pracodawców w Polsce zgodnie z rankingiem opracowanym przez tygodnik „Wprost”. Zestawienie przedstawia 50 firm, w których pracuje się najlepiej. Stokrotka zajęła w klasyfikacji wysokie 32. miejsce.


Stokrotkę tworzy ponad 12 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. To dzięki nim firma już od 29 lat z sukcesem prowadzi działalność na polskim rynku handlowym, mając ponad 900 sklepów na terenie całego kraju.


– W Stokrotce jesteśmy blisko naszych pracowników. Naszym priorytetem jest budowanie pozytywnych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu, dotrzymywaniu zobowiązań i wsparciu w rozwoju. Dlatego znalezienie się w bardzo wąskim gronie najlepszych pracodawców w kraju jest dla nas ważnym wyróżnieniem. W obecnych okolicznościach poczucie stabilności jest dla pracowników szczególnie istotnym aspektem zatrudnienia. Cieszymy się, że w Stokrotce jest ono jednym z filarów funkcjonowania – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.


Stokrotka prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, mając na uwadze tworzenie przyjaznego oraz bezpiecznego miejsca pracy. Firma opiera więc współpracę na stabilnych warunkach zatrudnienia. Dba również o kompetencje pracowników. Prowadzi m.in. coroczny program rozwojowy Stokrotka Menadżer Express, dający możliwość objęcia w firmie nowych stanowisk kierowniczych. Obecnie 80% kierowników objęło to stanowisko w Stokrotce w ramach awansu wewnętrznego.

 

Ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce został przygotowany przez tygodnik „Wprost” na podstawie badania, którym objęto pół tysiąca największych firm działających w Polsce.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności