section divider

Aktualności

Stokrotka wspiera służbę zdrowia

Za nami kolejna, druga edycja wsparcia służby zdrowia. Przekazaliśmy łącznie ponad 20 ton żywności, chemii i środków ochrony osobistej. Pomoc trafiła także do organizacji opiekujących się seniorami.

 

            To kolejna ale i nie ostatnia edycja wsparcia służb medycznych organizowana przez Stokrotkę. Oprócz szpitali pomoc otrzymały stacje pogotowia ratunkowego, ośrodki pomocy rodzinie i centra wolontariatu opiekujące się osobami starszymi. Udało się to dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.

            - Od początku epidemii staramy się pomagać tym, którzy stoją na czele walki z koronawirusem. Tylko tak możemy okazać naszą wdzięczność za ich wytrwałość i okazaną troskę. Mamy nadzieję, że dzięki otrzymanej pomocy, będzie im chociaż trochę lżej. Naszą pomoc kierujemy także do osób starszych, szczególnie narażonych na skutki wirusa mówi Konrad Majkowski, Menadżer ds. Komunikacji i PR Stokrotki.

 

            Podjęliśmy również współpracę z regionalnymi centrami krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Zmniejszające się zapasy krwi i osocza to palący problem. Pamiętajmy, że nie da się ich zastąpić, dlatego apelujemy do wszystkich o oddawanie krwi, nie tylko ozdrowieńców.

img-5723.JPG
img-5732.JPG
img-5734.JPG

Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności