section divider

Aktualności

Stokrotka zaprasza do stołu!

 

Stokrotka zachęca do celebrowania wspólnych posiłków przy stole, rozpoczynając nowy program lojalnościowy. W najnowszej akcji klienci po zrobieniu zakupów otrzymują znaczki, które mogą następnie wymienić na zestawy sztućców w promocyjnych cenach. Sieć zaprasza do udziału w programie użytkowników Naszej Stokrotki, oferując im możliwość zbierania znaczków w aplikacji. Dla osób wybierających takie rozwiązanie Stokrotka przygotowała specjalną promocję.

 

Wraz ze zmianą pogody i nastaniem jesiennej aury coraz częściej myślimy o spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi przy domowym stole. Zachęcając do celebrowania wspólnych posiłków oraz domowego gotowania Stokrotka rozpoczyna nowy program lojalnościowy – Kolekcja ze smakiem – w którym oferuje zestawy sztućców Casa mesa.

 

Nowa akcja promocyjna potrwa od 19 października 2023 r. do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 6 marca 2024 r. Znaczki wydawane będą do 21 lutego 2024 r. Za każde przeznaczone jednorazowo na zakupy 35 zł klienci otrzymają przy kasie lub w aplikacji jeden znaczek. W ofercie sieci znajdują się również produkty, których zakup premiowany będzie dodatkową naklejką. Zebranie odpowiedniej liczby znaczków umożliwi ich wymianę na zestawy sztućców w promocyjnych cenach.

 

W związku ze startem nowego programu lojalnościowego Stokrotka przygotowała dodatkową promocję dla osób rozpoczynających zbieranie naklejek w aplikacji. Włączając w Naszej Stokrotce funkcję „Zbieram wszystkie znaczki w aplikacji” i następnie robiąc do końca października zakupy za minimum 35 zł, klienci otrzymają trzy dodatkowe naklejki gratis.

 

Nasza Stokrotka umożliwia łatwy i wygodny udział w akcjach lojalnościowych. Chcemy więc promować to rozwiązanie. Zwłaszcza że nasza aplikacja zyskała w tym roku nową funkcjonalność umożliwiającą przekazywanie Płatków i Znaczków innym osobom. Dzięki temu rozwiązaniu można wspólnie szybciej zebrać liczbę potrzebną do odebrania wybranego produktu z akcji lojalnościowej lub skorzystania z kuponu rabatowego – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Regulaminy i szczegółowe zasady akcji dostępne są na stronie www.stokrotka.pl. Ofertę sieci sprawdzić można również w gazetce promocyjnej znajdującej się w sklepach, na stronie internetowej i w aplikacji Nasza Stokrotka.


Powrót