section divider

Aktualności

Stokrotka rozszerza swoją ofertę produktów i rozpoczyna nową akcję promocyjną w sklepach. Tym razem zaprasza klientów na pierwsze w swojej historii zakupy z wybranej kuchni świata. Na początek na sklepowych półkach pojawią się produkty z kuchni włoskiej.

 

„Rozsmakuj się w produktach kuchni włoskiej” – zapowiedź akcji z najlepszymi artykułami prosto z Półwyspu Apenińskiego można zobaczyć 20 października w gazetce promocyjnej Stokrotki. A tydzień później, dokładnie 27 października, miłośnicy włoskich dań będą mogli skorzystać z oferty wielu oryginalnych produktów, pozwalających na przygotowanie smacznych i szybkich potraw, jak i gotowych dań, przekąsek i deserów typowych dla tej kuchni.

 

Nasi klienci doceniają wartości, które przyświecają nam od początku istnienia: bogaty asortyment, doskonałą jakość i świetne promocje. Teraz postanowiliśmy zaprosić ich do naszych sklepów, oferując nowość, czyli spotkania z popularnymi kuchniami świata. Zaczynamy od lubianej kuchni włoskiej. Planujemy jednak dalszą podróż po świecie i dodawanie do naszej oferty produktów z kolejnych regionów – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Kuchnia włoska to prawdziwe bogactwo smaków i kolorów. Dlatego Stokrotka zapowiada, że przygotowała w swoich Supermarketach dla klientów szeroki wybór różnorodnych artykułów ze słonecznych Włoch, od makaronów, serów, wędlin i warzyw po kawy oraz popularne w kuchni włoskiej desery. Ponadto w Stokrotkach będzie można kupić nie tylko artykuły spożywcze, ale także akcesoria kuchenne, które pomogą w przygotowaniu potraw kuchni włoskiej.


Powrót