section divider

Aktualności

W Stokrotce nowa akcja z narzędziami ogrodowymi

 

Chociaż kalendarzowa zima trwa, temperatura za oknami sprawia, że powoli zaczynamy myśleć o wiosennych porządkach. Dlatego sieć sklepów Stokrotka zachęca do skorzystania z nowej akcji. W ramach niej klienci po zrobieniu zakupów otrzymają znaczki, które będą mogli wymienić na narzędzia ogrodowe w promocyjnych cenach.

 

Narzędzia ogrodowe wysokiej jakości to podstawa przy pielęgnacji ogrodu. Odpowiednio dobrane i trwałe rozwiązania mają duży wpływ na komfort pracy. Sprawiają także, że czynności stają się łatwiejsze i skuteczniejsze. W akcji Stokrotki klienci mogą wybrać spośród wielu przydatnych produktów, takich jak sekatory do gałęzi, nożyce do trawy i żywopłotu, piły składane i kabłąkowe, łopatki, szpadle czy kultywatory.

 

Promocja potrwa w Stokrotce od 16 lutego do 24 maja 2023 r. Za każde wydane w czasie zakupów 30 zł klienci otrzymują jedną naklejkę. Pięć naklejek pozwala na zakup wybranego produktu do ogrodu marki Gerlach z rabatem 50%.

Regulamin akcji dostępny jest na www.stokrotka.pl. Szczegóły oferty sprawdzić można również w gazetce promocyjnej znajdującej się w sklepach, na stronie internetowej sieci i w aplikacji Nasza Stokrotka.


Powrót
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności