section divider

Aktualności

W Tarnowie można zamawiać zakupy w Stokrotce z dostawą do domu

 

Możliwość dostaw zakupów ze sklepu internetowego Stokrotki udostępniona zostanie w kolejnym mieście. Już od jutra, 19 sierpnia, zakupy z dowozem do wybranego przez klienta miejsca będzie można zrobić także w Tarnowie.

 

Zakupy w sklepie internetowym Stokrotki w Tarnowie można będzie zrealizować zarówno w opcji z dostawą do wybranego miejsca, jak i z odbiorem osobistym w placówce stacjonarnej, która znajduje się w przy ul. Bitwy pod Monte Cassino 3A.

 

Klienci korzystający z e-sklepu Stokrotki mają dostęp do kilku tysięcy artykułów w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu mogą szybko, wygodnie i kompleksowo zrobić potrzebne zakupy. W ofercie sieci znajduje się m.in. szeroki asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z charakterystycznej dla Stokrotki lady. W asortymencie oprócz produktów spożywczych dostępne są również artykuły dla zwierząt, przemysłowe czy chemia i kosmetyki.

 

Zakupy online w Stokrotce można zrobić, korzystając ze strony www.sklep.stokrotka.pl. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Dla zakupów powyżej 120 złotych dostawa jest darmowa. Poniżej tej kwoty jej koszt to 5 zł. Wartość minimalnego zamówienia wynosi 60 zł.

W ostatnim czasie sieć uruchomiła nowe e-sklepy m.in. w Gdańsku, Wałbrzychu, Elblągu i Ełku. Dzięki temu z oferty Stokrotki online można obecnie skorzystać w ponad 70 miejscowościach w Polsce.


Powrót