section divider

Aktualności

Wprowadzamy kasy samoobsługowe

Prowadzimy remodeling naszych sklepów w galeriach handlowych. Wprowadzamy kasy samoobsługowe, nowe stoiska warzywne i piekarnie, a także stoiska w formule Shop in Shop. Supermarkety Stokrotka w nowej odsłonie są już w galeriach w  Rzeszowie 

i Katowicach.

Stawiamy na dynamiczny rozwój, doskonalimy się i zmieniamy, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Inwestujemy w nowe technologie, wprowadzamy kasy samoobsługowe, zmieniamy ustawienie w naszych sklepach tak, żeby nasi Klienci czuli się komfortowo, mogli zrobić zakupy intuicyjnie, szybko, kompleksowo i w atrakcyjnych cenach- podkreśla Krzysztof Trojanowski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Stokrotka sp. z o.o.

W nowej odsłonie sklepów pojawi się koncepcja Shop in Shop stoiska Dajar z rozbudowanym asortymentem produktów gospodarstwa domowego. Zmieni się także ekspozycja win na stoiskach alkoholowych. W celu zwiększenia intuicyjności i wygody robienia zakupów zmianie ulegnie rozmieszczenie niektórych kategorii produktów w sklepach.

W ramach prac modernizacyjnych naszych sklepów wymieniamy oświetlenie na lampy LED w celu zwiększenia efektywności energetycznej i ograniczenia wpływu na środowisko.

stokrotka-remodeling-kasy.jpg
stokrotka-katowice-remodeling.jpg

Powrót