Strona główna Aktualności Z aplikacji Stokrotki korzysta już ponad pół...
section divider

Aktualności

Z aplikacji Stokrotki korzysta już ponad pół miliona użytkowników

 

Aplikacja mobilna „Nasza Stokrotka” po miesiącu od premiery ma już ponad pół miliona użytkowników. Umożliwia ona klientom tańsze zakupy i ich łatwiejsze zaplanowanie. Dzięki aplikacji klienci mają dostęp do specjalnych promocyjnych ofert. Użytkownicy „Naszej Stokrotki” mogą kupić wybrane produkty nawet za 1 grosz.

 

Aplikacja „Nasza Stokrotka” daje wiele możliwości korzystania z tańszych zakupów. Z jednej strony można w niej znaleźć produkty objęte specjalnymi cotygodniowymi ofertami promocyjnymi i kupony jednorazowe pozwalające na tańszy zakup wybranych artykułów. Z drugiej strony umożliwia ona uczestnictwo w korzystnym programie lojalnościowym opartym na zbieraniu płatków za dokonywane w sieci zakupy. Zebrane płatki umożliwiają zakup produktów w wyjątkowo niskich cenach – nawet za 1 grosz.

 

Pobranie i korzystanie z aplikacji oznacza oszczędności w codziennych zakupach. „Nasza Stokrotka” powstała z myślą o umożliwieniu szybkiego zaplanowania zakupów w korzystnej cenie. Dlatego w aplikacji znaleźć można specjalne promocje dostępne dla użytkowników „Naszej Stokrotki”, sklepowe gazetki w wersji online i funkcje, dzięki którym na podstawie dostępnych informacji można łatwo ułożyć swoją listę zakupów – informuje Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

 

Nowa aplikacja ułatwia zaplanowanie zakupów. Oprócz specjalnych promocji przewidzianych dla użytkowników w „Naszej Stokrotce” przeglądać można gazetki promocyjne, z którymi w ten sposób można zapoznać się szybciej niż w sklepie. Aplikacja umożliwia również tworzenie list zakupowych, do których produkty można dodawać wprost z gazetki, podczas jej przeglądania. W „Naszej Stokrotce” można poza tym zbierać znaczki w specjalnych akcjach promocyjnych, a także znaleźć najbliższy sklep i sprawdzić historię swoich zakupów.

 

W Stokrotkach można zauważyć nowe oznaczenia na sklepowych półkach, dzięki którym klienci mogą bez trudu znaleźć produkty dostępne z aplikacją w promocyjnych cenach. Aplikacja „Nasza Stokrotka” jest dostępna do pobrania w App Store i Google Play. Można z niej korzystać we wszystkich, ponad 800 sklepach Stokrotka.


Powrót