Moja lokalizacja Pobieram...
Strona główna Nasze marki
section divider

Nasze marki

DELITO


Marka DELITO została stworzona specjalnie z myślą o Klientach sklepów Stokrotka.

Staramy się, aby produkty marki Delito, które pojawiają się na naszych półkach były przygotowywane z największą starannością i sprostały Państwa oczekiwaniom.


delito

MARKI PARASOLOWE


Jest to grupa produktów, które ze względu na ich dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę, szczególnie Państwu polecamy.

Produkty te zanim znajdą się na stokrotkowych półkach, przechodzą szczegółową kontrolę, co pozwala wykluczyć produkty o niższym standardzie jakościowym. Dodatkową gwarancję stanowi współpraca z renomowanymi dostawcami.


parasolowa

TAK!


Kuszą bardzo atrakcyjna ceną, a jednocześnie dobrą jakością, dzięki czemu ich zakup jest bardzo korzystny dla budżetu domowego.

TAK! są najtańszymi produktami na półce, ich cena jest zgodna z najtańszymi odpowiednikami konkurencyjnych sieci. Wśród dostępnych produktów TAK! oferowane są już napoje, słodycze, oleje, przetwory owocowo-warzywne, dodatki do potraw, herbaty, konserwy, makarony, zupki chińskie, karmy dla zwierząt, a nawet artykuły higieniczne.


tak

HOME


Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy na rynek nowe produkty pod marką Home.

Mając na uwadze wygodę robienia zakupów, asortyment marki podzielony jest na poszczególne kategorie. Nazwa każdej kategorii jest uzupełnieniem logotypu marki, np. Home Food dla produktów żywnościowych, Home Care dla kosmetyków itd.


 home